Evden Eve Nakliyat

840

Türkiye genelinde yüzlerce nakliyat firması bulunmaktadır. Bunların içerisinde işini hakkıyla yapan, kurumsal şekilde çalışan, profesyonel nakliyat firmaları parmakla sayılmaktadır. Bu profesyonelliğe sahip olan Avcılar Nakliyat sadece Kayseri içine değil, diğer şehirlere de şehirler arası evden eve hizmeti yapmaktadır. Şehir içi çalışmalarımızı Kayseri ilinde şehir dışı ise tüm ülkemizden yapmaktayız.

Diğer nakliyecilerden farklı olarak, kurumsal bir yapıya sahip olmamız sebebiyle, evinizi dilediğiniz zamanda , paketlenmiş, kolilenmiş, ambalaj yapılmış şekilde sağlam olarak teslim alırsınız. Nakliyat öncesinde ve sonrasında sizlere destek vererek her zaman memnuniyetinizi kazanmak istiyoruz. Evden eve işinde olası hasarları önleme, karşılama adına nakliyat sigortası, garantili bir taşımacılık imkanı sunmuş oluyoruz. Kayseri evden eve nakliyat için ise asansörlü taşımacılık imkanıyla hizmet veriyoruz. Nakliyat fiyatlarımız uygun olup size kaliteyi ucuza taşıyoruz. Eşyalarınızın mesuliyetini alırken sorumluluğu elden bırakmıyoruz.

Yıllardır evden eve sektörü de faaliyet gösteren firmamız emin olun eşyalarınızı özenli, özverili kaliteli, bir sistemle taşıyacaktır. Bizden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek evinizi taşıma konusunda bilgi ve teklif alabilirsiniz. Ana sayfa bölümünden hemen beni arayın formunu girin size müşteri hizmetlerimiz dönüş yapsın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.