Hakkımızda

1990 lı yıllarda Kayseri ilinde kurulmuş olan Şirketimizin kuruluş amacı diğer nakliye ve taşımacılık şirketlerinden olabildiğince farklı ve dikkat çekicidir. Firmamız Kayseri Evden eve Nakliyat sektöründe faaliyet gösteren nakliye şirketlerinin vatandaşlarımıza karşı olan sorumsuzluklarını ve vurdumduymaz hareketlerinin artması üzerine oluşan ‘Korsan Nakliyat Firması’ krizinden hemen sonra çok hızlı bir atak yaparak sektöre büyük bir giriş yapmıştır. Kuruluş dönemimizin başında bünyemizde ki 1 büyük ve 1 de küçük olmak üzere 2 araç ile sektörümüzde faaliyetlere başlayan firmamız kısa bir süre zarfında yapmış olduğu büyük başarılı işler sonrasında vatandaşlarımızın yoğun talebini kabul edip araç kadrosunu 4 e yükselmiştir.

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz kaliteli Evden eve nakliyat hizmetlerinin sırrını büyük bir hazine değerinde korumakta ve güvence altında tutmaya devam etmekteyiz. 2000 li yıllarda yoğun bir göç talebi olunan ilimizde vatandaşlarının isteklerine yetişebilmek için firmamız araç filosunu ve profesyonel eleman kadrolarını genişletme işlemlerini başlatmıştır. Herkes tarafından iyi biliniyordu ki sektördeki en büyük amacımız Kaliteyi ve öz güveni sağlamaktı ve Biz hedeflerimize ulaşmayı başardık.

Çağımız teknolojisinin yakın takipçisi olan şirket yetkililerimiz Müşterilerimize her zaman Hizmetin en kaliteli halini sunabilmek adına girişimlerde bulunmuşlardır. 2006 yılından sonra, Asansörlü Evden eve nakliyat hizmetlerini yürülüğe koyan firmamız müşterilerinin memnuniyetine ne kadar önem verdiğini atmış olduğu bu adım ile bir kez daha göstermiştir. Asansörlü Evden eve nakliyat ile eşyaların kısa zaman diliminde sorunsuz bir şekilde eski evlerden yeni evlere nakil edilmesi bütün müşterilerimizden büyük bir ilgi ve hayranlık görmüştür. Yıl 2016 ve biz nemi yaptık?

2 araç ile başlamış olduğumuz Kayseri Evden eve nakliyat sektöründe şuanda hizmetlerimizi 22 araç ile sürdüryoruz. İlk başladığımız dönemlerde 6 kişilik eleman kadromuz var iken şuanda 90 kişiden oluşan ve tamamen deneyimli, profesyonel kişilerden bir araya gelmiş olan eleman kadromuz ile eşyalarınızın en korunaklı bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Avcılar Nakliyat ile eşyalarınız teknolojiye ayak uydurmuş bir şekilde taşınmakta ve sizde sadece bunu gönül rahatlığı ile seyretmektesiniz. Son sistem Evden eve Nakliyat asansörlerimiz ile eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi koruyup gözetleyerek hatasız bir şekilde nakil işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

20 yılldır bu evden eve sektöründe faaliyet gösteren, gün geçtikçe kurumsallaşan ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttan, Türkiye geneline hizmet eden nakliyat firmasıyız.

Avcılar nakliyat kurulduğu günden itibaren, yaptığı hizmetler neticesinde her zaman müşteri odaklı çalışarak, bu sektörde öncü firmalar arasında olmuştur.

Kayseri ve diğer illerdeki fazla nakliye firmasının bulunması, bu firmaların müşterilere adam akıllı bir şekilde taşıma hizmeti verememesinden kaynaklı olarak, problemler ve sorunlar ortaya çıkmıştır. Bu zamana kadar Avcılar Nakliyat ile çalışan müşterilerimizden en ufak şekilde şikayetler almadık, herhangi bir problem karşısında çözüm odaklı şekilde çalıştık. Bizden hizmet alacak müşterilerimiz hiç bir sıkıntı ve problem yaşamadan evlerini rahat bir şekilde taşıtmanın, ucuz fiyatlı taşıtmanın keyfini süreceklerdir.

Bizimle iletişime geçerek, size özel sunduğumuz tekliflerden yararlanın. Özverili bir çalışma ile evinizi taşıyacağımıza emin olabilirsiniz.

Misyon – Vizyon:
Amacımız Kayseri Evden eve Nakliyat sektöründe vatandaşlarımızın bütçesine uygun fiyatlar ile eşyalarının eski evlerinden yeni evlerine sigortalı, garantili ve sözleşmeli bir şekilde taşınmasını sağlamaktır. Sigortalı Evden eve Nakliyat, Asansörlü Evden eve Taşımacılık, Profesyonel Nakliye hizmetleri, Uzman eleman kadrosu ve modern Nakliye araçları ile eşyalarınızın en ufak bir hasar görmeden gönül rahatlığı ile taşınmasını hedefliyor iseniz yapmanız gereken tek şey Avcılar Nakliyat müşteri temsilcileri ile taşımacılık işlemleri için görüşme yapmanız olacaktır.