Banka Taşımacılığı Hakkında

223

Siz de benim gibi, evden eve nakliyat firmalarının sadece, adı gibi evden eve taşıma işi yaptıklarını mı sanıyorsunuz? O halde bu yazıyı mutlaka okuyun. Çünkü sektörün lider firmalarından Avcılar Nakliyat, kurumsal taşımacılık hizmetleri kapsamında banka taşımacılığı hizmeti kavramını ortaya çıkarmış ve bu alanda elde ettiği başarıları ile çok kuvvetli referanslara sahip olmuştur.

Banka taşımacılığı çok büyük dikkat gerektiren bir taşımacılık türüdür. Bir banka şubesinin taşınmasında Avcılar Nakliyat tarafından sunulan hizmetler şu şekilde sıralanabilir. Banka ATM leri taşınır, şubedeki bütün bilgisayarlar ve aparatları paketlenir, masa, koltuk ve diğer bütün gereçler paketlenir, para kasaları ve para sayma makineleri ayrı ayrı ambalajlanır, dolap içleri, bütün dolap ve diğer demirbaşlar ambalajlanır ve şubenin büyüklüğüne göre çoğu kez birden fazla nakliye aracı ile taşıma işlemi gerçekleştirilir. Büyük bir sorumluluk gerektiren bu taşıma türünde Avcılar Nakliyat, bütün personeliyle bu sorumluluğun bilincindedir. Uzman ve tecrübeli kadrosu ile banka taşımacılığı hizmetini sürdürmekte olan firma, kurumsal anlamda bir çok büyük bankanın taşınması işlemini gerçekleştirmiştir. Bu bankalar arasında Ziraat Bankası, İş Bankası, Vakıf Bank ve Halk Bankası ve daha bir çok bankanın şubeleri yer almaktadır. Ayrıca bankalara ait bazı grup firmalarının taşınmasında da Avcılar Nakliyat’ın uzman banka taşımacılığı hizmetinden yararlanılmıştır.

Diğer bir çok hizmetinde olduğu gibi banka nakliyesi hizmetinde de kalitesini gün geçtikçe artıran firma, referanslarına her geçen gün yeni ve büyük firmalar eklemektedir.

Kayseri evden eve nakliyat – Kayseri ev taşıma

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.